1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław
Beach Bar Wrocław
Autor: Kzenon / Źródło: stock.adobe.com
Wrocław

Beach bary, plaże miejskie i inne plenerowe miejsca na lato we Wrocławiu

Aktualizacja:

Nad Odrą w stolicy Dolnego Śląska otwarto wiele tzw. beach barów, czyli barów plażowych, gdzie można coś zjeść, schłodzić się zimnymi napojami i miło spędzić czas na rozmowach towarzyskich czy uprawianiu sportu. Sprawdźmy, gdzie warto się wybrać...

Beach Bar Wrocław
Autor: Balint Radu / Źródło: stock.adobe.com

Lista wrocławskich Beach Barów!


ZaZoo Beach Bar

20 kwietnia 2018 roku zainaugurowano działalność ZaZoo Beach Baru, który - jak sama nazwa wskazuje - znajduje się na tyłach wrocławskiego ZOO. Plaża wyposażona jest w bar z zimnymi napojami i w drobny punkt gastronomiczny, w którym można spróbować przepysznej, świeżo wypiekanej pizzy. To miejsce z małą sceną, na której co weekend, a czasem również w tygodniu, odbywają się koncerty i imprezy.

Sprawdź 👉 facebook.com/ZaZoo-Beach-Bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Stara Odra Beach Bar

Klimatyczne miejsce Stara Odra Beach Bar sąsiaduje z Basenem Beach Bar, tyle że znajduje się po drugiej stronie Odry. Zapewnia wypoczynek na plaży na wygodnych leżakach, możliwość gry w siatkówkę plażową oraz miejsce do zabawy dla dzieci.

Sprawdź 👉 facebook.com/StaraOdra-Beach-Bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

HotSpot Beach Bar

Przy ulicy Wejherowskiej, w pobliżu mostu Milenijnego i hali Orbita mieści się HotSpot Beach Bar. Obejmuje 1,3 ha plaży i organizowane są tam przez całe lato imprezy w plenerze, m.in. koncerty. Warto wspomnieć, że HotSpot Beach obejmuje największą sztuczną plażę w Polsce. Oferuje własną strefę gastronomiczną, dwa bary z zimnymi napojami, teren do grillowania i skimboardu.

Sprawdź 👉 facebook.com/HotSpot-Beach-Bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Basen Beach Bar

Przy Mostach Trzebnickich, nad samą Odrą znajduje się duża plaża z leżakami i basenem, w którym przyjemnie można się ochłodzić w gorący dzień. To miejsce to Basen Beach Bar, gdzie serwowane są zimne napoje i piwo, znakomite koktajle i jedzenie, w przyjaznej atmosferze i przy klimatycznej muzyce.

Sprawdź 👉 facebook.com/BASEN-Beach-Bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Forma Płynna Beach Bar

Na Wybrzeżu Wyspiańskim, niedaleko mostu Grunwaldzkiego i kampusu Politechniki Wrocławskiej, funkcjonuje popularny wśród Wrocławian Forma Płynna BeachBar. Wyróżnia go zielona trawa i drzewa, zapewniające klientom cień w czasie upalnych, letnich dni.

Sprawdź 👉 facebook.com/Forma-Plynna/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Prosto z Mostu Beach Bar

Ciekawie prezentuje się oferta Prosto z Mostu Beach Baru przy mostach warszawskich i przy ul. Pasterskiej. Ma powierzchnię 5 tys. mkw, na której zorganizowano ofertę gastronomiczną, strefę chillout, miejsce na rekreację, sport i wypoczynek. Oprócz leżaków i hamaków na terenie Prosto z Mostu Beach Baru jest też park linowy, boiska do siatkówki, a nawet strefa zabaw dla dzieci.

Sprawdź 👉 facebook.com/Prosto-Z-Mostu-Beach-Bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

OpatoVice Beach Bar

Nowa miejscówka nad Odrą we Wrocławiu to OpatoVice Beach Bar przy ulicy Braci Gierymskich. Zapewnia ona atrakcje w postaci zajęć i warsztatów dla różnych odbiorców, m.in. dla młodych mam, zajęcia sportowe dla dzieci, treningi funkcjonalne, a wieczorem umila czas klientom występami muzycznymi, kursami tańca i dancingami.

Sprawdź 👉 facebook.com/Opato-Vice-71/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Słodowa Beach Bar

Nowo otwarte w wakacje 2018 roku miejsce wypoczynku dla wrocławian i turystów - Słodowa Beach Bar na Wyspie Słodowej. Plaża miejska jest tutaj czynna codziennie od 12 w południe do 3 w nocy. Słodowa Beach Bar oferuje dużą przestrzeń, bar, strefę foodtrucków, fitness i kino plenerowe.

Sprawdź 👉 facebook.com/slodowa-beach-bar/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Wrocławskie Beach Bary i plaże miejskie
Autor: Kzenon / Źródło: stock.adobe.com

Przystanek Odra ZOO

Klub Przystanek Odra - ZOO to miejsce, gdzie można poleniuchować na plaży, cieszyć się słońcem i ciszą, z dala od miejskiego zgiełku. Do dyspozycji klientów bar oddaje boisko do siatkówki i badmintona, leżaki, wypożyczalnię kajaków i świetnie zaopatrzony bar.

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Przystań ODRANA

Na Bulwarze Politechniki Wrocławskiej, nad brzegiem Odry, wśród drzew i białego piasku, znajduje się miejsce na relaks i odpoczynek. To Przystań ODRANA, gdzie do dyspozycji gości Beach Bar oddaje wygodne leżaki z palet z poduszkami oraz leżaki plażowe. Można zjeść pyszną pizzę i skosztować zimnych napojów, przy dźwiękach świetnej muzyki.

Sprawdź 👉 facebook.com/odrana-beach/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Przestrzeń

Przestrzeń to miejsce nad Odrą, gdzie można wypocząć z dala od zgiełku. Właściwie to knajpka na Sępolnie, u zbiegu ulic Mickiewicza i Paderewskiego. Goście Przestrzeni mogą usiąść w cieniu dębów na leżakach i wygodnych ogrodowych meblach. Dla dzieci przewidziano w tym miejscu mini plac zabaw i piaskownicę.

Sprawdź 👉 facebook.com/przestrzen-pub/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Wyspa Tamka

ART HUB x KLUB - połączenie klubu i przestrzeni do wynajęcia dla artystów na Wyspie Tamka w centrum Wrocławia.

Sprawdź 👉 facebook.com/tamka.wro/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Forest Bar

To pierwszy leśny bar we Wrocławiu - FoRest Bar, gdzie można odpocząć we wspaniałych okolicznościach przyrody, posłuchać dobrej muzyki i wypić zimne piwo. Planowane są koncerty i inne wydarzenia artystyczne w tym miejscu w każdy letni weekend.

Sprawdź 👉 facebook.com/FoRest-Bar-Wroclaw/

Jak dotrzeć? 🗺 goo.gl/maps/

Komentarze