1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław
Dzień Chłopaka we Wrocławiu
Autor: ivanko80 / Źródło: pl.fotolia.com
Wrocław

Gdzie zaprosić faceta na Dzień Chłopaka we Wrocławiu

Aktualizacja:

30 września przypada święto wszystkich chłopców (tych mniejszych i większych) - Dzień Chłopaka. Jeśli zastanawiacie się drogie Panie, gdzie zabrać swojego chłopaka/mężczyznę (bez względu na wiek) w ten dzień i uczcić jego święto, przedstawiamy propozycje we Wrocławiu.

"Z racji obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce, zamknięte zostały niektóre atrakcje i odwołana większość imprez masowych. Skontaktuj się z wybranym obiektem w celu potwierdzenia godzin otwarcia."

Paintball dla miłośników wojskowych klimatów

Paintball Wrocław
Paintball we Wrocławiu - Autor: lassedesignen / Źródło: pl.fotolia.com

Mężczyzna lubujący się w grach komputerowych typu Call of Duty na pewno ucieszy się z perspektywy spędzenia swojego święta na terenie Stadionu Olimpijskiego, we wrocławskim CityPaintball (Stadion Olimpijski Wrocław
ul. Paderewskiego 35) - zobacz 👉 wroclaw.citypaintball.pl. Chłopcy kochają rywalizować, dlatego możliwość postrzelania karabinkiem z farbą na pewno przypadnie im do gustu. Można też skorzystać z oferty Fortu Przygody na Sołtysowicach (ul. Redycka 75) - zobacz 👉 fortprzygody.pl

Gokarty dla pasjonatów motoryzacji

Tor kartingowy - gokarty Wrocław
Tor kartingowy - gokarty Wrocław - Autor: Vladimir / Źródło: pl.fotolia.com

Inną propozycją dla uczczenia Dnia Mężczyzny będzie wizyta na torze kartingowym Wrocław Racing Center (ul. Buforowa 2) - zobacz 👉 torkartingowy.eu. Rywalizacja na profesjonalnym torze kartingowym w gokartach będzie wyzwalała pozytywne emocje i adrenalinę w żyłach. Można w ten sposób zapewnić rozrywkę nie tylko swojemu chłopakowi czy mężowi, ale również tacie, wujkowi czy zafundować szczególny prezent dla brata.

Kręgle lub bilard w Dzień Chłopaka

Kręgle Wrocław
Kręgle we Wrocławiu - Autor: nd3000 / Źródło: stock.adobe.com

30 września można wybrać się ze swoim mężczyzną także na partyjkę kręgli. To sport, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. We Wrocławiu nie brakuje miejsc, w których można rozegrać grę w kręgle:

  • Sky Bowling przy ul. Powstańców Śląskich 73,
  • Miraż Bowling Center przy ul. Słubickiej 18,
  • Creator klub - kręgielnia przy ul. Szybowcowej 23.
Bilard Wrocław
Bilard we Wrocławiu - Autor: nd3000 / Źródło: stock.adobe.com

Na pewno wśród panów nie brakuje fanów gry w bilard. Zorganizowanie wspólnego wyjścia do klubu bilardowego to nasz kolejny pomysł na Dzień Mężczyzny we Wrocławiu. Na partyjkę billarda można wybrać się do klubów:

  • La Sezam przy ul. Kuźniczej 10,
  • Fuga Mundi Snooker & Billards Club przy Pl. Grunwaldzkim 12-14,
  • Spider Bilard sport klub przy ul. Komandorskiej 147.

Rejs statkiem po Odrze

Rejs statkiem po Odrze - Wrocław
Rejs statkiem po Odrze we Wrocławiu - Autor: foto_neverland / Źródło: stock.adobe.com

Ciekawą atrakcją, z której można skorzystać wspólnie ze swoim chłopakiem, jest rejs statkiem po Odrze, organizowany przez Żeglugę Pasażerską Wrocław. Żegluga proponuje wiele atrakcji dodatkowych, w tym zwiedzanie maszynowni parostatku NEREIDA, rejs przez Śluzę Szczytnik statkiem DRIADA, przepłynięcie statkiem GUCIO trasy pomiędzy wyspami i pod mostami, czy też nocny rejs, na którym można podziwiać panoramę Wrocławia nocą od strony wody. Co prawda 11 marca rejsy powinny się jeszcze odbywać, ale jednak warto wcześniej sprawdzić harmonogram - zobacz 👉 statekpasazerski.pl

Escape room

Escape Room Wrocław
Escape room we Wrocławiu - Autor: martinfredy / Źródło: stock.adobe.com

Rozrywką pełną tajemnic i adrenaliny, która ucieszy mężczyzn o różnych zainteresowaniach, będzie wizyta w tzw. Escape room. Wrocław dysponuje ponad 50 różnymi pokojami, w których uczestnicy gry są zamykani i muszą się wydostać tylko dzięki odkrywanym w nich wskazówkom. W poszczególnych pokojach można rozwiązywać zagadki z czasów wojny, przenieść się do więzienia lub innego miejsca.

Powrót do lat dziecięcych

Małe dzieci z ochotą chodzą do sal zabaw z trampolinami i piłeczkami, a dużych mężczyzn w dniu ich święta można zaprosić do parku trampolin we Wrocławiu, m.in. w GOjump przy Długosza, Jump Hall przy Szybowcowej czy Jump World przy Otmuchowskiej.

Wśród pozostałych propozycji na spędzenie wraz ze swoim chłopakiem 30 września, znajdują się koncerty, wizyty w klubach muzycznych czy seanse kinowe.

Komentarze