1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław
Sylwester i Nowy Rok we Wrocławiu
Autor: eyetronic / Źródło: stock.adobe.com
Wrocław

2019/2020 - Sylwester i Nowy Rok we Wrocławiu

Aktualizacja:

Sylwester 2019/2020 nieubłaganie zbliża się wielkimi krokami. Noc wieńczącą rozpoczęcie Nowego Roku będzie można spędzić w różnorodny sposób. W zależności od indywidualnych preferencji, Wrocław przygotował szereg wyjątkowych propozycji. Sylwester na Rynku we Wrocławiu lub w jednej z proponowanych sal bankietowych. To świetny wybór dla każdej pary lub paczki przyjaciół...

"Z racji obecnej sytuacji epidemicznej w Polsce, odwołane zostały wszystkie imprezy masowe."

Sylwester na Rynku we Wrocławiu

Od 2016 roku Program 2 Telewizji Polskiej nie współpracuje już przy organizacji noworocznego koncertu "Sylwester z Dwójką", który od lat rozbrzmiewał w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Organizatorem imprezy pozostaje więc miasto. W tym roku impreza zostanie zorganizowana pod hasłem “Wrocław Respect”. Wśród artystów nie zabraknie czołowych polskich wykonawców i zespołów muzycznych oraz Tajemniczej Gwiazdy Północy.

Sprawdź program tegorocznego Sylwestra 👉 wroclaw.pl/wroclaw-respect-sylwester-na-rynku-2019-program

Sylwester Wrocław
Autor:Patryk Kosmider / Źródło: stock.adobe.com

Bal w sali bankietowej IASE

Firma Al Prevent organizuje bal sylwestrowy w sali bankietowej IASE, w sąsiedztwie Hali Stulecia, z muzyką na żywo, którą zapewni zespół Picasso i DJ. Zespół Picasso składa się z trzech głosów męskich i trzech głosów damskich. Oprócz tego, nastrój uświetni połączenie elektrycznych skrzypiec szklanych, perkusji, gitary basowej, instrumenty klawiszowe i gitara prowadząca. Na gości czeka najlepsza muzyka na żywo. Podczas balu sylwestrowego serwowane będą gorące dania - kolacja, barszcz czerwony z pasztecikiem oraz bigos staropolski. Na stołach znajdzie się zimna płyta, sałatki, tradycyjne przekąski sylwestrowe oraz napoje. Na parę przewidziano 0,5 l wódki oraz 1 wino musujące na dwie pary.

Bal Glamour

Dla fanów niezwykłych i legendarnych utworów muzycznych, Wrocław przygotował wyjątkową okazję. Przy ul. Ruskiej 37-38 goście powitają Nowy Rok "W Rytmie Filmowych Gwiazd". Goście mają zapewnione ciepłe i zimne posiłki oraz napoje i toast noworoczny. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zobacz 👉 glamour-wroclaw.pl

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne wszystkim mieszkańcom Wrocławia i osobom, które w tym wyjątkowym czasie planują swój pobyt w stolicy Dolnego Śląska. Niech 2020 rok będzie niezwykły w życiu każdego z nas i upłynie pełen szcześcia, radości i życiowych sukcesów. Mamy nadzieję, że wybrane miejsce na zabawę sylwestrową okaże się strzałem w dziesiątkę, a każdy dzień będzie powodem do notowania jeszcze większych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.

Komentarze