1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław

Atrakcje - Wrocław

Wrocław to miasto głównie ludzi młodych, ale oczywiście nie tylko. Miasto, które żyje, nie zasypia, bawi się i ciągle jest aktywne. Co za tym idzie, każdy znajdzie tu jakąś formę rozrywki dopasowaną do siebie.

Dla młodzieży i nie tylko, atrakcje sportowe, rozrywka w mieście!

Liczne atrakcje we Wrocławiu są tak zróżnicowane, że począwszy od muzeów, teatrów i opery, po różnorodne atrakcje sportowe, kończąc na dyskotekach, klubach, restauracjach i barach, pochłoną każdego, kto tu przybędzie. I to bez względu na wiek!

Panorama Wrocławia - wieże i punkty widokowe 0 komentarzy
Atrakcje

Wieże i punkty widokowe

Kościół Garnizonowy św. Elżbiety we WrocławiuKościół Garnizonowy św. Elżbiety we WrocławiuKościół Garnizonowy św. Elżbiety we WrocławiuWszystkie wielkie i piękne miasta na całym świecie posiadają wysokie budowle, z których widok na metropolię wydaję się być zaczarowanym obrazem malowanym ręką samego mistrza. Nie inaczej jest we Wrocławiu...

Atrakcje dla dzieci Wrocław 0 komentarzy
Atrakcje

Atrakcje dla dzieci

Wrocław znany jest ze swoich pięknych, wielowiekowych zabytków, doskonałych restauracji, ciekawych wydarzeń kulturalnych, ale w tym cudownym mieście do naszej dyspozycji pozostaje zdecydowanie więcej atrakcji. Wycieczka do Wrocławia z dzieckiem nie musi oznaczać, że maluch będzie się nudził. W stolicy Dolnego Śląska znajduje się wiele miejsc, które będą źródłem radości dla naszej pociechy.

Dzień Chłopaka we Wrocławiu 0 komentarzy
Atrakcje

Gdzie zaprosić faceta na Dzień Chłopaka

We wrześniu przypada święto wszystkich chłopców (tych mniejszych i większych) - Dzień Chłopaka. Jeśli zastanawiacie się drogie Panie, gdzie zabrać swojego chłopaka/mężczyznę (bez względu na wiek) w ten dzień i uczcić jego święto, przedstawiamy propozycje we Wrocławiu.

Wrocławska fontanna multimedialna i Hala Stulecia 0 komentarzy
Atrakcje

Pergola i fontanna multimedialna

Pergola we Wrocławiu istnieje już od przeszło 100 lat. Obecnie jest to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i rozrywkowych. Poza tym przy Pergoli ustawiona jest multimedialna fontanna, stanowiąca dodatkową atrakcję tego miejsca.

Kajaki, łódka lub barka we Wrocławiu 0 komentarzy
Atrakcje

Odra - kajak, łódka lub barka - wypożyczalnie

Wrocław jest miastem, przez które przepływa druga, największa rzeka Polski - Odra. Stanowi to dla niego atut, zwłaszcza że Odra jest rzeką żeglowną. Można więc urządzić na niej spływy łódką, kajakiem czy barką, zapewniając m.in. turystom świetną atrakcję.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 0 komentarzy
Atrakcje

Festiwal Dobrego Piwa

Centrum Kultury "ZAMEK" w dniach 8-10 czerwca 2018 roku zorganizowało na Wrocławskim Stadionie Miejskim 9. edycję Festiwalu Dobrego Piwa. To trwające 3 dni święto wszystkich piwoszy weszło już na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalno-rozrywkowych stolicy Dolnego Śląska.

Baseny Wrocław 0 komentarzy
Atrakcje

Kąpieliska, baseny i pływalnie sportowe

Wakacje, słońce i upały powyżej 30 stopni Celsjusza ☀️ wrocławskie kąpieliska są z pewności zapełnione. Zobacz, gdzie można się schłodzić i odpocząć na plaży w upalne dni we Wrocławiu - lista kąpielisk i basenów na lato!

Dolny Śląsk - co zwiedzić 0 komentarzy
Atrakcje

Dolny Śląsk - atrakcje, które warto zwiedzić w wakacje, weekend, majówkę!

Dolny Śląsk jest przepięknym regionem i województwem w Polsce, gdzie ogrom zabytków, tajemniczych i pięknych miejsc sprawia, że można tu spędzić cały tydzień i każdego dnia zobaczyć coś nowego. Polecamy wybrać się w podróż po tajemniczym Dolnym Śląsku, a naprawdę nie pożałujecie dokonanego wyboru. Prezentujemy 10 atrakcji na Dolnym Śląsku, które po prostu musicie zobaczyć podczas wakacji, wolnego weekendu czy majówki!