1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław

Atrakcje we Wrocławiu

Wrocław to miasto głównie ludzi młodych, ale oczywiście nie tylko. Turystyczna stolica Dolnegi Śląska, które żyje, nie zasypia, bawi się i ciągle jest aktywne. Co za tym idzie, każdy znajdzie tu atrakcje i formę rozrywki dopasowaną do siebie.


Niecodzienne środki transportu Wrocław 0 komentarzy

Niecodzienne środki transportu

Wybierasz się na wycieczkę do Wrocławia z dziećmi? A może planujecie romantyczny wyjazd tylko we dwoje? Bez względu na to, jaki jest cel Twojego pobytu w stolicy Dolnego Śląska, sprawdź w jaki sposób możesz umilić sobie ten niezwykły czas. Poznaj Wrocław z niezwykłej perspektywy, podróżując niecodziennymi środkami transportu!

Eko środki transportu przyjazne środowisku - Wrocław 0 komentarzy

Eko środki transportu przyjazne środowisku

Chcesz zwiedzić możliwie największą część miasta bez szkód dla środowiska naturalnego? Zamiast samochodu, czy innego środka transportu, który emituje spaliny, wybierz jedną z naszych propozycji. Niezapomniane przygody w otoczeniu malowniczych krajobrazów Wrocławia gwarantowane! Ekologiczne zwiedzanie stolicy Dolnego Śląska to wyjątkowa propozycja bez względu na wiek, zainteresowanie, czy czas trwania pobytu!

Noc świętojańska Wrocław 0 komentarzy

Noc świętojańska (Noc Kupały)

Jak co roku, wydarzenia związane z Nocą Świętojańską cieszą się ogromną popularnością. Organizatorzy wychodząc naprzeciw uczestnikom zainteresowanym wzięciem udziału w eventach. Jeszcze kilka miesięcy przed planowanym spotkaniem dokładają wszelkich starań,…
Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 0 komentarzy

Festiwal Dobrego Piwa

Jesteś miłośnikiem dobrych trunków alkoholowych? Kochasz wyborny smak niektórych gatunków piw, pochodzących rodem spod skrzydeł tradycyjnych i regionalnych piwowarzy? Centrum Kultury "ZAMEK" w dniach 7-9 czerwca 2019 roku organizuje na Wrocławskim Stadionie Miejskim kolejną, X. edycję Festiwalu Dobrego Piwa.

Dzień Dziecka Wrocław 0 komentarzy

Dzień Dziecka 2019

1 czerwca obchodzimy w Polsce Międzynarodowy Dzień Dziecka. Jest to szczególny dzień, który wymaga odpowiedniej oprawy. Rodzice i bliscy dziecka powinni dołożyć wszelkich starań, aby był on dla niego niezapomniany. Chodzi tu nie tylko o pożądane prezenty z okazji Dnia Dziecka, ale również o atrakcje, jakie można dziecku zapewnić. Sprawdźmy, jak można w ciekawy sposób spędzić Dzień Dziecka we Wrocławiu.

Dzień Marki we Wrocławiu 0 komentarzy

Dzień Matki 2019

Tradycyjnie w Polsce 26 maja jest dniem szczególnym, ponieważ wówczas swoje święto obchodzą Mamy. Niezależnie od tego, ile mają lat, zawsze zasługują na naszą najwyższą uwagę, nie tylko w Dniu Matki, ale i przez cały rok. Z okazji ich święta warto zaplanować coś szczególnego. Jak świętować Dzień Matki we Wrocławiu? Gdzie zabrać lub zaprosić swoją Mamę, aby dzień ten stał się absolutnie wyjątkowy?

Atrakcje dla dzieci Wrocław 0 komentarzy

Atrakcje dla dzieci

Wrocław znany jest ze swoich pięknych, wielowiekowych zabytków, doskonałych restauracji, ciekawych wydarzeń kulturalnych, ale w tym cudownym mieście do naszej dyspozycji pozostaje zdecydowanie więcej atrakcji. Wycieczka do Wrocławia z dzieckiem nie musi oznaczać, że maluch będzie się nudził. W stolicy Dolnego Śląska znajduje się wiele miejsc, które będą źródłem radości dla naszej pociechy.

Majówka we Wrocławiu 0 komentarzy

Majówka 2019 (Długi Weekend Majowy)

Długi weekend na początku maja to tak zwana "Majówka" - okres obfitujący w liczne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. W wielu polskich miastach organizowane są wtedy festiwale, koncerty i inne eventy. Wrocław również oferuje wiele interesujących imprez - klubowych i plenerowych. Sprawdź co warto robić podczas Majówki we Wrocławiu!

Prima Aprilis Wrocław 0 komentarzy

Prima Aprilis

Jak co roku 1 kwietnia obchodzone jest specyficzne święto - Prima Aprilis, podczas którego właściwie "wszystkie chwyty są dozwolone", jeśli chodzi o żartowanie. We Wrocławiu już wielokrotnie media, a nawet i samorząd przyczynił się do tego, aby w ten szczególny dzień w roku pożartować razem z mieszkańcami.

Atrakcje turystyczne Wrocławia i okolic

Dla młodzieży i nie tylko. Liczne atrakcje we Wrocławiu są tak zróżnicowane, że począwszy od muzeów, teatrów i opery, po różnorodne atrakcje sportowe, kończąc na dyskotekach, klubach, restauracjach i barach, pochłoną każdego, kto tu przybędzie. I to bez względu na wiek!

Atrakcje Wrocławia zimą!

Do Wrocławia warto przyjechać o każdej porze roku. Również zimą znajdziesz tu wiele atrakcji, które wypełnią Twój wolny czas i na pewno oczarują. Atrakcje dla par, dla dwojga turystów i dla większej grupy znajomych. Zimowy Jarmark Bożonarodzeniowy, liczne lodowiska i wiele innych ciekawych miejsc w mieście, które koniecznie trzeba zobaczyć!