1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław

Atrakcje - Wrocław

Wrocław to miasto głównie ludzi młodych, ale oczywiście nie tylko. Miasto, które żyje, nie zasypia, bawi się i ciągle jest aktywne. Co za tym idzie, każdy znajdzie tu jakąś formę rozrywki dopasowaną do siebie.

Liczne atrakcje we Wrocławiu są tak zróżnicowane, że począwszy od muzeów, teatrów i opery, po różnorodne atrakcje sportowe, kończąc na dyskotekach, klubach, restauracjach i barach, pochłoną każdego, kto tu przybędzie. I to bez względu na wiek!

Atrakcje dla dzieci Wrocław 0 komentarzy
Atrakcje

Atrakcje dla dzieci

Wrocław znany jest ze swoich pięknych, wielowiekowych zabytków, doskonałych restauracji, ciekawych wydarzeń kulturalnych, ale w tym cudownym mieście do naszej dyspozycji pozostaje zdecydowanie więcej atrakcji. Wycieczka do Wrocławia z dzieckiem nie musi oznaczać, że maluch będzie się nudził. W stolicy Dolnego Śląska znajduje się wiele miejsc, które będą źródłem radości dla naszej pociechy.

Dzień Chłopaka we Wrocławiu 0 komentarzy
Atrakcje

Gdzie zaprosić faceta na Dzień Chłopaka

We wrześniu przypada święto wszystkich chłopców (tych mniejszych i większych) - Dzień Chłopaka. Jeśli zastanawiacie się drogie Panie, gdzie zabrać swojego chłopaka/mężczyznę (bez względu na wiek) w ten dzień i uczcić jego święto, przedstawiamy propozycje we Wrocławiu.

Wrocławska fontanna multimedialna i Hala Stulecia 0 komentarzy
Atrakcje

Pergola i fontanna multimedialna

Pergola we Wrocławiu istnieje już od przeszło 100 lat. Obecnie jest to miejsce wielu wydarzeń kulturalnych, artystycznych i rozrywkowych. Poza tym przy Pergoli ustawiona jest multimedialna fontanna, stanowiąca dodatkową atrakcję tego miejsca.

Kajaki, łódka lub barka we Wrocławiu 0 komentarzy
Atrakcje

Odra - kajak, łódka lub barka - wypożyczalnie

Wrocław jest miastem, przez które przepływa druga, największa rzeka Polski - Odra. Stanowi to dla niego atut, zwłaszcza że Odra jest rzeką żeglowną. Można więc urządzić na niej spływy łódką, kajakiem czy barką, zapewniając m.in. turystom świetną atrakcję.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 0 komentarzy
Atrakcje

Festiwal Dobrego Piwa

Centrum Kultury "ZAMEK" w dniach 8-10 czerwca 2018 roku zorganizowało na Wrocławskim Stadionie Miejskim 9. edycję Festiwalu Dobrego Piwa. To trwające 3 dni święto wszystkich piwoszy weszło już na stałe do kalendarza wydarzeń kulturalno-rozrywkowych stolicy Dolnego Śląska.

Baseny Wrocław 0 komentarzy
Atrakcje

Kąpieliska, baseny i pływalnie sportowe

Wakacje, słońce i upały powyżej 30 stopni Celsjusza ☀️ wrocławskie kąpieliska są z pewności zapełnione. Zobacz, gdzie można się schłodzić i odpocząć na plaży w upalne dni we Wrocławiu - lista kąpielisk i basenów na lato!

Dolny Śląsk - co zwiedzić 0 komentarzy
Atrakcje

Dolny Śląsk - atrakcje, które warto zwiedzić w wakacje, weekend, majówkę!

Dolny Śląsk jest przepięknym regionem i województwem w Polsce, gdzie ogrom zabytków, tajemniczych i pięknych miejsc sprawia, że można tu spędzić cały tydzień i każdego dnia zobaczyć coś nowego. Polecamy wybrać się w podróż po tajemniczym Dolnym Śląsku, a naprawdę nie pożałujecie dokonanego wyboru. Prezentujemy 10 atrakcji na Dolnym Śląsku, które po prostu musicie zobaczyć podczas wakacji, wolnego weekendu czy majówki!

Co zwiedzić we Wrocławiu w weekend? 0 komentarzy
Atrakcje

7 miejsc które powinieneś zwiedzić w weekend

Weekend to stosunkowo niewiele czasu, aby zobaczyć i poznać takie miasto jak Wrocław. Europejska Stolica Kultury 2016 oferuje wiele atrakcji, które zaspokoją gusta różnych grup turystów. Ma też wiele do zaproponowania stałym mieszkańcom. Jaka jest lista największych "must see" we Wrocławiu?