1. Pozwiedzane.pl
  2. Wrocław
  3. Atrakcje we Wrocławiu
Dzień Chłopaka we Wrocławiu
Autor: ivanko80 Źródło: pl.fotolia.com

Gdzie zaprosić faceta na Dzień Chłopaka we Wrocławiu

We wrześniu przypada święto wszystkich chłopców (tych mniejszych i większych) - Dzień Chłopaka. Jeśli zastanawiacie się drogie Panie, gdzie zabrać swojego chłopaka/mężczyznę (bez względu na wiek) w ten dzień i uczcić jego święto, przedstawiamy propozycje we Wrocławiu.

Paintball dla miłośników wojskowych klimatów

Paintball Wrocław
Paintball we Wrocławiu - Autor: lassedesignen / Źródło: pl.fotolia.com

Mężczyzna lubujący się w grach komputerowych typu Call of Duty na pewno ucieszy się z perspektywy spędzenia swojego święta na terenie Stadionu Olimpijskiego, we wrocławskim CityPaintball (Stadion Olimpijski Wrocław
ul. Paderewskiego 35) - zobacz 👉 wroclaw.citypaintball.pl. Chłopcy kochają rywalizować, dlatego możliwość postrzelania karabinkiem z farbą na pewno przypadnie im do gustu. Można też skorzystać z oferty Fortu Przygody na Sołtysowicach (ul. Redycka 75) - zobacz 👉 fortprzygody.pl

Gokarty dla pasjonatów motoryzacji

Tor kartingowy - gokarty Wrocław
Tor kartingowy - gokarty Wrocław - Autor: Vladimir / Źródło: pl.fotolia.com

Inną propozycją dla uczczenia Dnia Chłopaka będzie wizyta na torze kartingowym Wrocław Racing Center (ul. Buforowa 2) - zobacz 👉 torkartingowy.eu. Rywalizacja na profesjonalnym torze kartingowym w gokartach będzie wyzwalała pozytywne emocje i adrenalinę w żyłach. Można w ten sposób zapewnić rozrywkę nie tylko swojemu chłopakowi czy mężowi, ale również tacie, wujkowi czy zafundować szczególny prezent dla brata.

Kręgle lub bilard w dzień Mężczyzny

Kręgle Wrocław
Kręgle we Wrocławiu - Autor: nd3000 / Źródło: stock.adobe.com

30 września można wybrać się ze swoim chłopakiem także na partyjkę kręgli. To sport, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. We Wrocławiu nie brakuje miejsc, w których można rozegrać grę w kręgle:

  • Sky Bowling przy ul. Powstańców Śląskich 73,
  • Miraż Bowling Center przy ul. Słubickiej 18,
  • Creator klub - kręgielnia przy ul. Szybowcowej 23.
Bilard Wrocław
Bilard we Wrocławiu - Autor: nd3000 / Źródło: stock.adobe.com

Na pewno wśród panów nie brakuje fanów gry w bilard. Zorganizowanie wspólnego wyjścia do klubu bilardowego to nasz kolejny pomysł na Dzień Chłopaka we Wrocławiu. Na partyjkę billarda można wybrać się do klubów:

  • La Sezam przy ul. Kuźniczej 10,
  • Fuga Mundi Snooker & Billards Club przy Pl. Grunwaldzkim 12-14,
  • Spider Bilard sport klub przy ul. Komandorskiej 147.

Rejs statkiem po Odrze

Rejs statkiem po Odrze - Wrocław
Rejs statkiem po Odrze we Wrocławiu - Autor: foto_neverland / Źródło: stock.adobe.com

Ciekawą atrakcją, z której można skorzystać także z okazji Dnia Chłopaka, jest rejs statkiem po Odrze, zorganizowany przez Żeglugę Pasażerską Wrocław. Żegluga proponuje wiele atrakcji dodatkowych, w tym zwiedzanie maszynowni parostatku NEREIDA, rejs przez Śluzę Szczytnik statkiem DRIADA, przepłynięcie statkiem GUCIO trasy pomiędzy wyspami i pod mostami, czy też nocny rejs, na którym można podziwiać panoramę Wrocławia nocą od strony wody. 30 września rejsy powinny się jeszcze odbywać, gdyż bardzo często kończą się dopiero w październiku. Oczywiście warto wcześniej sprawdzić harmonogram - zobacz 👉 statekpasazerski.pl

Escape room

Escape Room Wrocław
Escape room we Wrocławiu - Autor: martinfredy / Źródło: stock.adobe.com

Rozrywką pełną tajemnic i adrenaliny, która ucieszy mężczyzn o różnych zainteresowaniach, będzie wizyta w tzw. Escape room. Wrocław dysponuje ponad 50 różnymi pokojami, w których uczestnicy gry są zamykani i muszą się wydostać tylko dzięki odkrywanym w nich wskazówkom. W poszczególnych pokojach można rozwiązywać zagadki z czasów wojny, przenieść się do więzienia lub innego miejsca.

Powrót do lat dziecięcych

Małe dzieci z ochotą chodzą do sal zabaw z trampolinami i piłeczkami, a dużych mężczyzn w dniu ich święta można zaprosić do parku trampolin we Wrocławiu, m.in. w GOjump przy Długosza, Jump Hall przy Szybowcowej czy Jump World przy Otmuchowskiej.

Wśród pozostałych propozycji na spędzenie wraz ze swoim mężczyzną 30 września, znajdują się koncerty, wizyty w klubach muzycznych czy seanse kinowe.

Komentarze